Agnieszka Przekupien


- prezes fundacji, instruktor wokalu.

Wokalistka, aktorka, polonistka, absolwentka specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku-dyplom z wyróżnieniem oraz Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. w 2003 roku ukończyła I stopień Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu w Zakopanem. Laureatka wielu cenionych festiwali, m.in.: Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”, X Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Aktorskiej „REFLEKTOR” 2013 w Koszalinie, laureatka III nagrody 50. „Studenckiego Festiwalu Piosenki” w Krakowie, półfinalistka „Przeglądu Piosenki Aktorskiej” we Wrocławiu. Doświadczenie sceniczne zdobywa biorąc udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: główna rola w musicalu „Dźwięki muzyki” w Gliwickim Teatrze Muzycznym, rola Marii Magdaleny w rock-operze „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Muzycznym w Łodzi, rola Sereny w musicalu „Fame” w Mazowieckim Teatrze Muzycznym w Warszawie, rola Roksany w musicalu „Cyrano” z librettem J. Bończyka i muzyką K. Herdzina w Teatrze Muzycznym w Łodzi, rola Lary Guichard w musicalu „Doktor Żywago” w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, rola Fantyny w musicalu „Les Miserables” w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Od 2015 roku współpracuje z Piotrem Rubikiem w roli solistki. Nagrała z nim dwie płyty: „Pieśni Szczęścia” i oratorium „Z powodu Mojego Imienia” oraz wzięła udział w trzech trasach koncertowych po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Aktywnie koncertuje po całej Polsce wraz z kompozytorem, pianistą Ignacym Janem Wiśniewskim, a także pod patronatem Teatru Piosenki Polskiego Radia oraz agencji Broadway w Polsce. W październiku wystąpiła w spektaklu „Return to the voice” w Teatrze Pieśni Kozła we Wrocławiu. 21 kwietnia 2018 roku w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się premiera musicalu „Gorączka sobotniej nocy”, w którym Agnieszka wciela się z postać głównej bohaterki - Stephanie.

Anastazja Siminska


- instruktor wokalu.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku (specjalność: musical). Współpracowała z teatrami: Muzycznym w Łodzi, Miejskim w Lesznie, Komedia w Warszawie (musical „ZORRO”). Najważniejsze role: Wednesday Addams („Rodzina Addamsów”, Gliwicki Teatr Muzyczny oraz Teatr Syrena w Warszawie), Polly Baker („Crazy For You”, Opera na Zamku w Szczecinie) i Carmen Diaz („FAME”, Mazowiecki Teatr Muzyczny). Od października 2017 roku podjęła współpracę z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie, gdzie gra Nel w musicalu ,,Piloci". Laureatka festiwali w Polsce i za granicą – m.in. 3. miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Anny German w Moskwie, 2. miejsce na Międzynarodowym Festiwalu „MY XXI” w Bułgarii, 2. miejsce na 50.Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Za dotychczasowe osiągnięcia została uhonorowana stypednium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz nominowana do nagrody Gazety Wyborczej w kategorii „Młody Twórca Kultury”. Jest kierownikiem wokalnym Śródmiejskiego Teatru Muzycznego w Warszawie, gdzie przygotowała premiery musicali „Footloose" oraz ,,Spamalot".

Justyna Cichomska


- instruktor tańca.

Z wyróżnieniem ukończyła wydział Wokalno-Aktorski Akademii Muzycznej w Gdańsku (specjalność musical). Od kilku lat związana z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie (,,Mamma Mia!", ,,Pięć Ostatnich Lat", ,,Aladyn JR"), gdzie obecnie występuje w musicalu ,,Piloci". Grała w musicalu ,,Zorro" w Teatrze Komedia w Warszawie oraz w musicalu ,,Fame" wystawianym we współpracy z Mazowieckim Teatrem Muzycznym w Warszawie, gdzie wcielała się w postać Iris Kelly. Brała udział w licznych produkcjach telewizyjnych, wydarzeniach teatralnych, a także koncertach. Od lat zajmuję się profesjonalnie również tańcem (jazz, taniec współczesny, hip hop, taniec klasyczny, step). Ciągle poszerza swój warsztat szkoląc się na licznych warsztatach wokalnych oraz tanecznych.

Tomasz Kudlacz


- instruktor tańca.

edagog społeczno-wychowawczy, animator społeczno-kulturalny, magister w zakresie andragogiki - kształcenia pozaformalnego dorosłych, trener rozwoju osobistego, tancerz (tańczy 17 lat), instruktor tańca, choreograf. Kiedyś czynnie występujący na scenach teatrów warszawskich, m.in. Rampa, Syrena, Capitol, Palladium. Pracuje jako instruktor tańca, a także arteterapeutycznie z dziećmi i młodzieżą dysfunkcyjną wspomagając ich rozwój oraz rozwojowo z osobami dorosłymi i starszymi. Taniec jako środek artystycznego wyrazu jest narzędziem w rozwoju osobistym i duchowym. W jego pracy najważniejsza jest bezpieczna, wolna od oceny, pełna akceptacji i miłości do drugiego człowieka przestrzeń. Atmosfera pełna ciepła, komfortu, empatii i zrozumienia to esencja jego pracy. W ramach metody FRIS®, o stylach myślenia i sposobach działania, w stylu myślenia jest Partnerem, w stylu działania jest UltraPartnerem. Oznacza to, że w pierwszej chwili skupia się na relacjach i dąży do zrozumienia postępowania innych ludzi. Posiada silną intuicję i wysoką świadomość relacji społecznych. Jego talentami (za Gallup® Clifton StrengthsTM ) są przede wszystkim empatia, rozwijanie innych, bliskość w relacji i posługiwanie się niestandardowymi ścieżkami w poszukiwaniu swojej własnej drogi. W pracy inspiruje się różnymi technikami tańca (taniec współczesny, taniec towarzyski, tańce afrykańskie, kontakt improwizacja, hip hop) oraz podejściami, dzięki regularnym szkoleniom z m.in. terapii tańcem i ruchem (Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem, Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem Iba), choreoterapii (Zuzanna Pędzich), arteterapii, muzykoterapii aktywnej (Romualda Terenc-Pawliczak), dramaterapii, tańca intuicyjnego, Laban Bartenieff Movement System (Agnieszka Sokołowska, Peggy Hackney) a także różnymi metodami pracy z ciałem. Więcej na www.taniecdlazdrowia.pl

Karol Drozd


- instruktor tańca.

Aktor scen musicalowych w Polsce i za granicą. Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na specjalności Musical. Swój warsztat wokalny rozwijał pod okiem prof. zw. dr hab. Ryszarda Minkiewicza. W 2015 zadebiutował musicalem LOVE STORY w Nowym Teatrze w Słupsku kreując główną postać Olivera Barretta IV. Od tamtego czasu prowadzi aktywne życie zawodowe. W swoim dorobku artystycznym posiada również role takie jak: Nicolas Piazza (FAME) Mazowiecki Teatr Muzyczny w Warszawie; Bobby Child (CRAZY FOR YOU) Opera na Zamku w Szczecinie; Grimm (GRIMM) Uckermärkische Bühnen Schwedt; Ren McCormack (FOOTLOOSE) Teatr Muzyczny w Poznaniu; Michael Spofford (CZAROWNICE Z EASTWICK) Teatr Syrena w Warszawie oraz Lucas Beineke (RODZINA ADDAMSÓW) Teatr Syrena w Warszawie. Współpracował z choreografami takimi jak: Joanna Semeńczuk, Neva Howard, Jarosław Staniek oraz Ewelina Adamska-Porczyk. Posiadacz najwyższej klasy tanecznej w Polsce w tańcach latyno-amerykańskich i standardowych. Trzykrotny Mistrz Polski i Dwukrotny Półfinalista Mistrzostw Świata z formacją tańców latynoamerykańskich TAKT CHEŁM. Od 2015 roku instruktor tańca i choreograf w fundacji MUSICAMP.

Marcin Franc


- instruktor aktorstwa.

Absolwent wydziału Wokalno-Aktorskiego (specjalność Musical) Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku (2015, dyplom z wyróżnieniem). Od 2015 roku student Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (kierunek Aktorstwo Dramatyczne). Obecnie aktor Teatru Muzycznego ROMA gdzie w spektaklu „Piloci” wciela się w jedną z głównych ról. Od 2014 roku gra Jezusa, tytułową postać w spektaklu „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Muzycznym w Łodzi. W 2015 wystąpił jako Oliver Barrett IV w musicalu „Love Story” w Nowym Teatrze w Słupsku. W tym samym roku wcielił się w jedną z głównych ról – Nick Piazza w musicalu „Fame” w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Był również związany z Gliwickim Teatrem Muzycznym gdzie grał w spektaklach „Rodzina Addamsów” – Lucas Beineke oraz „Dźwięki Muzyki” – Rolf Gruber. Kreując rolę Che, wystąpił w koncertowym wydaniu musicalu „Evita” w Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie zagrał również w spektaklu „Godspell” jako Lamar. W Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, wcielił się w rolę Appopolusa w musicalu „Wonderful Town”. W latach 2011-2013 występował gościnnie w Teatrze Miejskim w Gdyni, jako Polinejkes w spektaklu „Antygona”. Oprócz pracy w teatrze koncertuje oraz zajmuje się dubbingiem. Laureat wielu festiwali wokalnych, przeglądów piosenki aktorskiej i poezji śpiewanej.

Agata Walczak


- instruktor aktorstwa.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka. ​Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, specjalności MUSICAL w klasie Profesora Ryszarda Minkiewicza. Szkoli swój warsztat wokalny u Maureen Scott – wykładowcy Royal Academy of Music w Londynie. Zagrała u boku Agaty Kuleszy w fabularnym filmie offowym "Tam, gdzie świeci słońce" (reż. Piotr Balicki). Od września 2016 roku jest aktorką Teatru Miejskiego w Lesznie - spektakl "Abonament na Szczęście" (reż. Antoniusz Dietzius). Rola Esther Sherman w musicalu FAME – Mazowiecki Teatr Muzyczny (reż. Miłosz Gałaj), przyniosła jej nominację do Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury, w kategorii wokalistka musicalowa.

Marta Wagrocka


- instruktor aktorstwa.

Aktorka Teatru Narodowego w Warszawie. Urodzona w 1992 roku w Warszawie. Absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie (dyplom w roku 2018). Ukończyła II stopnie szkoły muzycznej w klasie skrzypiec. Po dwóch latach studiów w Akademii Muzycznej w Gdańsku zdecydowała się jednak na aktorstwo dramatyczne. W 2015 roku została laureatką stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla studentów uczelni artystycznych za osiągnięcia w twórczości artystycznej. Wyróżniona główna nagrodą aktorską na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Już jako studentka 2 roku Akademii Teatralnej została zaangażowana w OchTeatrze i od tego czasu występuje w przedstawieniu „Maria Callas. Master Class” u boku Krystyny Jandy. W 2017 dołączyła do zespołu Teatru Narodowego w Warszawie debiutując mocną rolą Tory Teje w docenionym przez krytyków i widzów przedstawieniu „Twórcy Obrazów” P. O. Enquista. Odtwórczyni głównej roli w spektaklu "Once" w Teatrze Muzycznym Roma. Na codzień pracuje również w dubbingu. Jej głos można usłyszeć w dużych filmach kinowych oraz wielu serialach dla dorosłych i dla dzieci. Jest też lektorką. Współpracuje z Teatrem Polskiego Radia i Teatroteką.

Agnieszka Tylutki


- instruktor śpiewu i aktorstwa.

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie ad. dr Beaty Koski. Wokalistka, instruktorka wokalna, pedagog. W roku 2007 ukończyła pierwszy stopień szkoły muzycznej w klasie skrzypiec. Doświadczenie artystyczne zdobywa biorąc udział w różnych przedsięwzięciach artstycznych: Koncert Musicalowy „I LOVE NEW YORK” w Teatrze Muzycznym w Łodzi, Rewia „Jutro będzie lepiej” w Teatrze na Plaży w Sopocie (reż. P. Kosewski), rola Grace Lamb w musicalu „Fame” w Mazowieckim Teatrze Muzycznym, spektakl „Zrób to tak” (reż. Dorota Kolak), rola Sylwii w spektaklu muzycznym „Zwyczajne Szaleństwa” (reż. Magdalena Boć; muz. Ignacy Jan Wiśniewski), Starsza Julia w spektaklu muzycznym „O miłości absolutnie wszystko według Mistrza Wojciecha Młynarskiego” w Centrum Kultury w Gdyni, rola Jennifer Gabriel w musicalu „Czarownice z Eastwick” oraz Wednesday Addams w musicalu „Rodzina Addamsów” w Teatrze Syrena w Warszawie.

Paulina Wojtowicz


- instruktor śpiewu.

Absolwentka wydziału Wokalno-Aktorskiego, specjalności Musical na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Studia ukończyła z wyróżnieniem. Studentka studiów magisterskich na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalności Animacja kultury z elementami arteterapii, również na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zadebiutowała rolą Taylor McKeesie w musicalu „High School Musical On Stage!” (reż. Tomasz Dutkiewicz), w Gliwickim Teatrze Muzycznym, z którym współpracowała w latach 2009-2012. Brała udział w musicalach „Wonderful Town” (reż. Krzysztof Knurek) w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, koncercie „I love New York” (reż. Cezary Morawski) w Teatrze Muzycznym w Łodzi oraz spektaklu muzycznym „Przeleć mnie” (reż. Dorota Kolak) w Teatrze na Plaży w Sopocie. Od roku 2014 aktorka Teatru Na Plaży w Sopocie, gdzie zobaczyć ją można w spektaklach „Medea, Moja Sympatia” (w roli Medei), „Balladyna ‘68” (w roli Aliny), „Ząb-zupa-dąb” (w roli Młodej), „Panna Tutli-Putli” (w roli tytułowej) oraz rewii filmowej „Jutro będzie lepiej” i spektaklu muzycznym „Seans Spirytystyczny ze Starszymi Panami” (reż. Piotr Kosewski). Od października 2015 roku wciela się w rolę Sereny Katz w musicalu "Fame" (reż. Miłosz Gałaj), wystawianym w Teatrze Palladium w Warszawie, pod egidą Mazowieckiego Teatru Muzycznego. Od roku 2014 instruktor wokalny w Centrum Artystycznym Nutkolandia w Gdyni.

Judyta Wenda


- instruktor śpiewu.

Absolwentka Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku (specjalność musical). Współpracowała m. in. z Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem Na Plaży w Sopocie, Narodowym Teatrem Edukacji im. A. Mickiewicza we Wrocławiu, czy Teatrem Impresaryjnym w Toruniu. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali wokalnych. Solistka Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej. Jest Dyrektorką Artystyczną projektu Nowa Scena w Bydgoszczy. Solistka Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i aktorka dubbingowa, współpracująca z trójmiejskim Studiem Tercja. Od tego roku akademickiego studentka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego (drugi stopień wokalistyki jazzowej).

Patrycja Mizerska


- instruktor śpiewu.

Absolwentka studiów I st. (2017) specjalności musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie śpiewu prof. dra hab. Ryszarda Minkiewicza i dra Krzysztofa Bobrzeckiego. Obecnie studentka I roku studiów II st. macierzystej uczelni w klasie śpiewu prof. dra hab. Ryszarda Minkiewicza. Naukę śpiewu rozpoczęła w wieku 10 lat w SpiT „FART” w Bielawie pod kierunkiem Anny Lutz. Była wokalistka warszawskiego prog rockowego zespołu Archangelica, z którym jesienią 2016 r. wydała płytę „Tomorrow starts today”. Była wokalistka zespołu rockowego Poxy Life. Można było ją zobaczyć w „The Voice of Poland III” (drużyna Edyty Górniak) oraz „Must Be the Music 11”. Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. Występowała m.in. na deskach Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Teatru Wybrzeże w Sopocie, Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Od niedawna stepuje wraz z Karolem Drzewoszewskim podczas różnych uroczystości. W 2012 r. była również stypendystką programu stypendialnego „z Dolny Śląsk”. Nagrywała piosenki do bajek dla dzieci przy współpracy z wydawnictwem „Astrum” we Wrocławiu. Użyczała także głosu, nagrywając zapowiedzi dj, intra oraz jingle reklamowe na event III Sudety Sound electro city.

Aleksandra Kosiorek


- instruktor śpiewu i aktorstwa.

Ukończyła z wyróżnieniem studia licencjackie na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność MUSICAL. Tam szkoliła swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne pod okiem cenionych profesorów -aktualnie kontynuuje studia II stopnia – magisterskie. Miłość do Teatru odkryła jednak już dużo wcześniej. Od najmłodszych lat brała udział we wszelkich zajęciach teatralnych i muzycznych w jej rodzinnym mieście – Węgrowie. W późniejszych latach uczęszczała do Studia Artystycznego Metro przy Teatrze Studio Buffo w Warszawie. Jest laureatką wielu nagród na festiwalach wokalnych, również na arenie międzynarodowej. Miała okazję występować na deskach Teatru Wybrzeże w Gdańsku, Teatru Palladium w Warszawie, Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, czy Teatru Studio Buffo. Aktualnie współpracuje z Teatrem Tintilo przy produkcji "Oto Oliver Twist", a także Teatru Huta - "Bladolandia". Jej ogromną pasją jest muzyka. Bardzo lubi grać na gitarze, fortepianie i klarnecie. Uwielbia czytać książki, oglądać filmy i gotować. Interesuje się też sportem – całym sercem kibicuję reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn.

Weronika Kryczka


-instruktor aktorstwa, animator.

Studentka III roku na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku, specjalność musical, w klasie śpiewu prof. Andrzeja Nanowskiego i asystenta mgr Miłosza Gałaja. Z wyróżnieniem ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Olsztynie na wydziałach rytmiki oraz fortepianu.W roku 2011 otrzymała stypendium artystyczne Prezydenta Olsztyna. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez m.in. Kubę Badacha, Tomasza Szymusia, Adama Makowicza.Współpracowała z Filharmonią Warmińsko-Mazurską(2007-2013) ,Teatrem Starym im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie ("W kwestii zwycięstwa" reż. Seb Majewski), Mazowieckim Teatrem Muzycznym w Warszawie ("Fame" reż. Miłosz Gałaj w roli Miss Bell). , Teatrem na plaży w Sopocie ("Panna Tutli Putli " reż. Piotr Kosewski). W katowickim Pałacu Młodzieży zagrała w autorskim musicalu "Ewangelia wg... kobiet" (reż. Mariusz Kozubek).W 2015 roku wzięła udział w "Gali 50 lecia Dziennika Bałtyckiego" odbywającej się w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. W dniu 23.01.2016 wzięła udział w koncercie Andrea Bocelliego, wraz z chórem Opery Bałtyckiej(Gdańsk Ergo Arena). Aktualnie współpracuje z Teatrem Uckermärkische Buchnen Schwedt("Amore Mio" reż. Reinhard Simon).

Anna Nowak


- animacja czasu wolnego.

Przez 9 lat uczęszczała do Zespołu Ogólnokształcących Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach do klasy skrzypiec. Następnie, w 2018 roku, ukończyła z wyróżnieniem klasę medialno - teatralną w III Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Batorego w Chorzowie. Przez dwa lata grała rolę Louisy w spektaklu „Dźwięki muzyki” reżyserowanym przez Marię Sartovą w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Od 2016 roku występuje w spektaklach SCENY MUSICALOWEJ STEP oraz STUDIA MUSICALOWEGO STEP Tomasza Micha w Chorzowskim Centrum Kultury. W spektaklach „Rollercoaster”, „Zbrodnia i Kara”, „Ja się boję sama spać” oraz „Hotel Czarna Magnolia” gra, śpiewa i tańczy. Wciela się również w główną i zarazem tytułową rolę w spektaklu „Dziennik Anny Frank” w reżyserii Krzysztofa Prusa w Teatrze Nowym w Zabrzu. Współtworzony przez nią spektakl „The Rolling Fish(er)”, zdobył Grand Prix XXIX Festiwalu Teatralnego w III LO im. Stefana Batorego w Chorzowie oraz I miejsce na Festiwalu Małych Form Artystycznych w Chorzowskim Centrum Kultury gdzie otrzymała indywidualną nagrodę za kreację aktorską. Jest laureatką wielu konkursów recytatorskich, wokalnych (ostatnio drugiego miejsca Międzynarodowego Konkursu Filmowego„Wylęgarnia” w Jaworznie). Uczestniczyła w wielu warsztatach oraz kursach musicalowych (m.in. jest wieloletnią uczestniczką MUSICAMPu). Teatr to jej największa pasja, dlatego też często podróżuje po polskich i europejskich teatrach muzycznych.

Michał Prygiel


- realizacja multimedialna.

Grafik, fotograf, filmowiec, montażysta, youtuber – samouk, ale przede wszystkim pasjonat kina i musicalu. Student II roku studiów magisterskich na kierunku "Wiedza o kulturze” na Uniwersytecie Warszawskim. Licencjat na tym samym kierunku bronił pracą zatytułowaną “Przebudzenie Wiosny – mariaż dramatu Franka Wedekinda z musicalową formą teatralną, czyli o tym, jak teatr muzyczny przyswaja i przetwarza treści trudne”. Obecnie uczęszcza również na podyplomowe studia menedżerskie dla twórców, artystów i animatorów kultury na Wydziale Zarządzania UW. W 2010 roku wspólnie z Martą Wągrocką i Jerzym Gmurzyńskim został laureatem głównej nagrody w konkursie “GLEE – Wyśpiewaj Marzenia” na teledysk do utworu “Like a Virgin” Madonny, organizowanym przez telewizję FOX Polska. Jako grafik i montażysta realizował zlecenia m.in. dla firmy BikeSmart, sieci sklepów Netto oraz eventów z cyklu VeloDay, a także dla osób prywatnych. Od roku 2014 pracuje z wokalistką Agatą Karczewską przy realizacji nagrań jej utworów. Współpracę z Fundacją MUSICAMP rozpoczął w roku 2015, tworząc klipy multimedialne do spektaklu „Życzę Ci…” (reż. Agata Walczak). Na warsztatach pełni funkcję fotografa, realizuje materiały filmowe i teledyski oraz prowadzi zajęcia z pracy z kamerą.